Loading...

Stowarzyszenie Miłośników Karwodrzy dla „Nadziei”

W dniu 8 października 2023r odbył III Charytatywny Rodzinny Rajd Pieszo – Rowerowy przez Karwodrzę zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Karwodrzy.

Organizatorzy zatroszczyli się o Stowarzyszenie „Nadzieja” działające na rzecz pomocy osobom z niepełnosprawnościami. Konkretnym celem pomocy było wsparcie stowarzyszenia w wyposażeniu i pracach wykończeniowych wybudowanego Domu „ Nadziei” im Dzieciątka Jezus w Tuchowie. Dom został wybudowany dzięki ofiarności licznych Darczyńców. Do wykończenia budynku potrzeba jeszcze funduszy, dlatego ważnym czynnikiem jest pomoc w tym zakresie. Niedzielna akcja charytatywna była w tym znaczną pomocą.

Podczas imprezy Stowarzyszenie „Nadzieja” zorganizowało loterię fantową p.n. „ Uśmiech niepełnosprawnego naszą radością.” Uczestnicy chętnie wzięli w niej udział. Rodzinny Rajd był pozytywnym wydarzeniem zrzeszającym całe rodziny, które miały okazję do przeżycia wspólnej przygody, wędrówki pieszo – rowerowej. Wydarzenie obfitowało w atrakcje i motywowało do czynnego relaksu, sprawdzenia swej kondycji i dowartościowania się nawzajem. Organizatorzy dzięki wielu darczyńcom zatroszczyli się o smaczne pieczone kiełbaski, różnorodne ciasta i inne produkty spożywcze. Zaangażowało się duże grono osób, zatroskanych o przebieg wydarzenia. Spotkanie było też okazją do integracji rodzin, do szerszego spojrzenia wokół, także na rodziny, doświadczone przez los, na dzieci które ze względu na swą niepełnosprawność nie mogą uczestniczyć czynnie w tego rodzaju spotkaniach. Impreza charytatywna miała w sobie duże znaczenie zarówno dla obdarowanych, jak i darujących.

Z imprezy Stowarzyszenie „ Nadzieja” otrzymało 7 051,00 złotych ( w tym z organizacji Rajdu, loterii fantowej, od Koła Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich – „Zabłędza Razem” ).

Serdecznie dziękujemy Darczyńcom: organizatorom - Prezesowi Panu Łukaszowi Włodarzowi i Członkom Stowarzyszenia Miłośników Karwodrzy i wszystkim Uczestnikom.

Prezes Stowarzyszenia „ Nadzieja” – Marian Gut

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.