Loading...

Spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

15 Grudzień 2019

Comiesięczne spotkanie „ Nadziei” rozpoczęło się Mszą św. sprawowaną przez opiekuna duchowego wspólnoty o. Adama Koślę. Kazanie wygłosił rektor WSD Redemptorystów w Tuchowie o. Maciej Sadowski. Była to trzecia Niedziela Adwentu - Niedziela Gaudete, dlatego w atmosferze radości przeżywaliśmy czas oczekiwania na Boże Narodzenie. W kazaniu wierni mieli okazję do przemyślenia własnego oczekiwania na Jezusa i jak to oczekiwanie wygląda, szczególnie w dzisiejszym konsumpcyjnym świecie. Kaznodzieja życzył każdemu radości płynącej od Jezusa, który do nas przybędzie. Boże Narodzenie każdy przeżywa jako kolejne w swoim życiu, ale zadał pytanie? Czy nie powinniśmy tego wyjątkowego czasu przeżywać tak jakby to był ostatni raz?

Okazjonalne spotkanie miało miejsce w odświętnie udekorowanej sali pielgrzyma, gdzie panował nastrój świąteczny. Słowa życzeń z okazji Bożego Narodzenia do podopiecznych, ich rodziców, wolontariuszy i gości – skierowali: opiekun duchowy wspólnoty, ojciec proboszcz, prezes i sekretarz stowarzyszenia, a następnie wszyscy składali sobie nawzajem życzenia, łamiąc się opłatkiem. Spotkanie uświetniał zespół wokalno – muzyczny ze Szkoły Podstawowej w Tuchowie. Radością dla osób niepełnosprawnych było przybycie św. Mikołaja z prezentami. W organizację spotkania zaangażowało się szerokie grono osób. Dziękujemy gościom i osobom, którym zawdzięczamy to miłe spotkanie.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2020 Roku Drogim Darczyńcom, Przyjaciołom życzymy, by Dziecię Jezus napełniało darem miłości, radości i pokoju.

W imieniu Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „ Nadzieja” - prezes Marian Gut

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.