Loading...

Spotkanie „ Podaruj odrobinę czasu”

15 Czerwiec 2019

Dnia 15 czerwca 2019 w Stowarzyszeniu „ Nadzieja” miało miejsce tradycyjne spotkanie z Przyjaciółmi p.n. „ Podaruj odrobinę czasu”. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. w plenerze na działce przy ul. Nadziei celebrowaną przez opiekuna duchowego grupy o. Adama Koślę, który także skierował homilię do wiernych. Słowa kazania skłaniały do refleksji nad potrzebą całkowitego zaufania Bogu i stawania przed Bogiem w prawdzie, nad składaniem Bogu obietnic, nad zgubnym kierowaniem się w życiu fałszem.

Dla podopiecznych słowa katechezy przed Mszą św. skierowali wolontariusze duchowni i świeccy w przygotowanej scence na temat uczciwości i prawdy.

Dalsza część spotkania odbywała się na agapie. Czas przebiegał miło w gorącej czerwcowej atmosferze, ale też w gorącym spotkaniu wspólnoty serc. Miłą atrakcją był występ kleryków WSD Redemptorystów, którzy wraz ze swym rektorem o. Maciejem Sadowskim sławili Boga i Matkę Bożą Tuchowską pięknym śpiewem i muzyką. Na spotkaniu można było nabyć „ Wiersze” Grażyny Gut, które ukazały się z inicjatywy WSD jako możliwość pomocy w budowie ośrodka dla osób niepełnosprawnych. Spotkanie zaszczycili swą obecnością przedstawiciele: Urzędu Miejskiego w Tuchowie, Szkół, Domu Zakonnego Redemptorystów, Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa, Wspólnot parafialnych. Przybyło liczne grono Przyjaciół - Darczyńców. Dziękujemy za obecność ze Stowarzyszeniem „ Nadzieja” i wszelką pomoc w zorganizowaniu spotkania.

prezes Stowarzyszenia „ Nadzieja – Marian Gut

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.

Podaruj nam 1%