Loading...

Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei”

Wydarzenie miało miejsce w plenerze w sąsiedztwie budującego się Domu „Nadziei”. Mszy św. przewodniczył o. Robert Borzyszkowski, koncelebrowali: neoprezbiter o. Dominik Król i opiekun duchowy „Nadziei” o. Adam Kośla. W kazaniu o. Dominik mówił o związku naszych pasji, zdolności, różnych umiejętności z modlitwą do Boga, która powinna mieć nadrzędne miejsce. Spotkanie dalsze odbywało się w miłej wspólnotowej atmosferze przy zastawionych stołach. Przedstawiciele stowarzyszenia złożyli życzenia nowo wyświeconym kapłanom, którzy przez lata studiów współpracowali z Stowarzyszeniem „Nadzieja”.

Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei” Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei” Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei” Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei” Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei” Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei” Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei” Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei” Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei” Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei” Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei” Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei” Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei” Prymicje Ojców Redemptorystów w gronie „Nadziei”

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.