Loading...

Powrót do wspomnień

18 Czerwiec 2022

Integracyjne miłe spotkanie odbywało się na działce Stowarzyszenia „Nadzieja”. Osobom z niepełnosprawnościami towarzyszyli goście, którzy przybyli, by wspólnie przebywać, ofiarować swój czas. Dla podopiecznych były to wyjątkowe chwile radości z wieloma atrakcjami. Klub Seniora z Gminy Gromnik umilał spotkanie przez występ grupy teatralnej w bajce pt. „Czerwony Kapturek” i wesołe zabawy na łące przy żwawych dźwiękach muzyki. Podopieczni i przybyłe dzieci z zaciekawieniem oglądały bajkę, w której aktorzy ukazywali pozytywne wartości przydatne w życiu dziecka. Gra aktorów, barwne stroje przyciągały widzów i pozostawiły miłe wspomnienia. Przedstawiciele stowarzyszenia podzielili się wspomnieniami z okazji 30 – lecia stowarzyszenia.

Był pięknie zdobiony, smaczny tort, były ciasta upieczone przez rodziców osób niepełnosprawnych i inny poczęstunek. Stowarzyszenie „ Nadzieja” pragnęło już tradycyjnie w trzecią sobotę czerwca wyrazić wdzięczność Darczyńcom za pamięć o stowarzyszeniu w ciągu roku i minionych lat. Gościom dziękujemy za obecność i już dziś tradycyjnie zapraszamy za rok, być może w nowym Domu „Nadziei”. Dziękujemy PCPR za dotację na to miłe spotkanie.

30 - lecie stowarzyszenia 30 - lecie stowarzyszenia 30 - lecie stowarzyszenia 30 - lecie stowarzyszenia

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.

Podaruj nam 1%