Loading...

PODZIĘKOWANIE

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „ Nadzieja” składa serdeczne podziękowanie Członkom Wspólnoty „Krąg Rodzin” przy parafii NNMP w Tuchowie i właścicielom Restauracji „ Agawa” za podjęcie inicjatywy pomocy stowarzyszeniu w dofinansowaniu prac wykończeniowych wybudowanego Domu „ Nadziei”.

Dziękujemy za zorganizowanie Balu Andrzejkowego w Restauracji „ Agawa” pod hasłem „ Rodziny - Rodzinom” w dniu 18 listopada 2023 roku.

Akcja charytatywna pod wymownym hasłem była jednością z rodzinami, w których urodziły się dzieci niepełnosprawne. Kolejny raz doświadczyliśmy otwartych Serc i jesteśmy wdzięczni za pomoc. I tym razem społeczeństwo Tuchowa i okolic ofiarnie włączyło się w tą akcję charytatywną. Stowarzyszenie „ Nadzieja” działające w Tuchowie od 32 lat pomaga podopiecznym, ale nie mogłoby tej pomocy świadczyć bez zrozumienia grona Darczyńców wspierających te działania. Właśnie dzięki otwartości Serc udało się wiele zamierzeń zrealizować. Rozwija się na bieżąco działalność przynosząca radość podopiecznym w organizowaniu różnych spotkań. Ważnym przedsięwzięciem było kupno terenu i wybudowanie Domu „ Nadziei”. Inwestycja ta jest spełnieniem marzeń stowarzyszenia oczekiwanym od wielu lat. To co wydawało się nierealne stało się rzeczywistością. Dzięki Bogu i Ludziom jest dom. By mógł funkcjonować potrzeba jeszcze funduszy na jego wykończenie. Kolejna akcja charytatywna wspomogła to zadanie kwotą 17 690 złotych. Serdecznie dziękujemy organizatorom Balu Andrzejkowego: Pani Grażynie Karaś z Wspólnotą „ Krąg Rodzin”, Państwu Bernadecie i Jerzemu Wróblom właścicielom Restauracji „Agawa” w Tuchowie.

Dziękujemy Zespołowi muzyczno – wokalnemu „Malibo” z Rzepiennika Biskupiego i gościom przybyłym na bal, oraz osobom, które w różny sposób wspomogły akcję darem Serca w postaci wykonanych pięknych prac artystycznych, świątecznych upominków, nabywanych chętnie przez uczestników balu. Wdzięczność kierujemy w stronę osób, które nie mogły uczestniczyć w balu, ale przekazały swój dar na konto stowarzyszenia.

Za wszelkie dobro Dziękujemy!

W imieniu Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „ Nadzieja” w Tuchowie – prezes Marian Gut

Podziękowanie Członkom Wspólnoty „Krąg Rodzin” przy parafii NNMP w Tuchowie i właścicielom Restauracji „ Agawa” Podziękowanie Członkom Wspólnoty „Krąg Rodzin” przy parafii NNMP w Tuchowie i właścicielom Restauracji „ Agawa” Podziękowanie Członkom Wspólnoty „Krąg Rodzin” przy parafii NNMP w Tuchowie i właścicielom Restauracji „ Agawa” Podziękowanie Członkom Wspólnoty „Krąg Rodzin” przy parafii NNMP w Tuchowie i właścicielom Restauracji „ Agawa” Podziękowanie Członkom Wspólnoty „Krąg Rodzin” przy parafii NNMP w Tuchowie i właścicielom Restauracji „ Agawa” Podziękowanie Członkom Wspólnoty „Krąg Rodzin” przy parafii NNMP w Tuchowie i właścicielom Restauracji „ Agawa”

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.