Loading...

Od października 2020 do maja 2021

21 Czerwiec 2021

Chętne osoby ze Stowarzyszenia „ Nadzieja” uczestniczyły w Mszy św. sprawowanej w bazylice w Tuchowie w każdą trzecią niedzielę miesiąca intencjach podopiecznych stowarzyszenia, ich rodzin i darczyńców.

Spotkania tradycyjne nie mogły się odbywać ze względu na obostrzenia sanitarne. Oczekiwaliśmy na czas, kiedy będzie można spotkać się w większym gronie. Obecnie część spraw można już realizować, przestrzegając zasad sanitarnych. Zarząd Stowarzyszenia czyni starania, by osoby niepełnosprawne w miarę możliwości mogły znów się spotykać. Realizowane są zaplanowane zadania bieżące i przyszłościowe związane z budową Domu „ Nadziei”.

Zwracamy się z gorącą prośbą do Darczyńców o wspieranie tych zadań dla dobra Tych, którzy ze względu na swą niepełnosprawność nie są w stanie poradzić sobie w życiu, a też pragną być kochane, pragną czuć się bezpiecznie i chociaż trochę szczęśliwe. Wiele z Nich zdaje sobie sprawę ze swej inności i my możemy Im to życie zmieniać na lepsze, dawać radość i optymizm mimo wszystko.

Spotkania comiesięczne z Mszą św. będą wznowione w październiku po przerwie wakacyjnej.

W lipcu podczas Wielkiego Odpustu Tuchowskiego odbędzie się loteria fantowa, z której dochód pomoże podopiecznym uczestniczyć w turnusie rehabilitacyjnym. Wszystkie losy są pełne, a można wygrać atrakcyjne przedmioty, o które zatroszczyły się szkoły i indywidualni darczyńcy. Zapraszamy stoisko Nr 6. przy ul. Wysokiej prowadzącej do bazyliki.

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.

Podaruj nam 1%