Loading...

Msza św. prymicyjna dla „Nadziei”

25 Czerwiec 2022

Na działce „Nadziei” odbyło się wyjątkowe spotkanie. Był to dzień wdzięczności Stowarzyszenia „ Nadzieja” za posługę w wolontariacie dwóch ojców: Marcina Wojdana i Grzegorza Prusia, którzy 11 czerwca br. przyjęli święcenia kapłańskie.

Mszę św. prymicyjną dla członków stowarzyszenia sprawowali neoprezbiterzy i opiekun duchowy o. Adam Kośla. Kazanie do zebranych wiernych wygłosił o. Marcin, ukierunkowując wiernych na istotne znaczenie dwóch Serc: Jezusa i Maryi, które otaczają nas wielką miłością i prowadzą przez niełatwe życie.

Delegacja Stowarzyszenia „ Nadzieja” złożyła Kapłanom życzenia błogosławieństwa Bożego na Nowej Drodze kapłańskiej posługi, dziękując za dobre serce w czasie działalności w wolontariacie. Kapłani z wielką troską włączali się w działalność stowarzyszenia, uczestnicząc w spotkaniach zwyczajnych i okazjonalnych, wyjazdach integracyjnych, akcjach charytatywnych. Na koniec Mszy św. udzielono wiernym indywidualnego błogosławieństwa prymicyjnego i rozdano pamiątkowe obrazki. Radosne spotkanie odbywało się do wieczora w plenerze przy pięknej letniej pogodzie i zastawionych stołach, o które zadbali rodzice osób niepełnosprawnych. Wspólne rozmowy i wspomnienia były wymownym akcentem miłego spotkania.

Msza św. prymicyjna Msza św. prymicyjna Msza św. prymicyjna Msza św. prymicyjna Msza św. prymicyjna Msza św. prymicyjna

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.