Loading...

Koncert kolęd dla ,,Nadziei”

17 Styczeń 2015

Tradycyjnie w sali koncertowej Domu Kultury w Tuchowie odbywał się koncert charytatywny wspierający Stowarzyszenie Nadzieja.

W pierwszym dniu koncertu wystąpiła Tuchowska grupa muzyczna Trio inspiracjeq> z solistami: Pauliną Kloch, Piotrem Wróblem i Pawłem Harańczykiem przy fortepianie. Koncert zakończyła solistka Paulina Ropska i Parafialna Orkiestra z Siedlisk pod dyrekcją Bogdana Stefana.

Koncert drugiego dnia rozpoczęły dzieci z Przedszkola Publicznego pod kierunkiem pań wychowawczyń. Wystąpił w tym dniu Sanktuaryjny Chór Mieszany pod dyrekcją dr Jana Gładysza, Chór Męski z parafii Św. Jakuba St. Apostoła pod dyrekcją Józefa Rąpały, Kolędnicy z Kielanowic pod kierunkiem mgr Anny Totoś, uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Tuchowie pod kierunkiem nauczycieli, Zespół wokalny Atria pod kierunkiem Andrzeja Jagody. Koncert zakończył Zespół Pokolenia pod kierunkiem dr Ewy Stanisławczyk. W tym samym dniu z koncertem wspomagającym Stowarzyszenie Nadzieja wystąpiła Sanktuaryjna Orkiestra Dęta w kościele p.w. Św. Piotra i Pawła w Porębie Radlnej. W czasie koncertu w Tuchowie prowadzona była aukcja i zbiórka pieniędzy do skarbony. Na aukcję artyści malarze podarowali obrazy, pszczelarze miód, uczestnicy Świetlicy w Kielanowicach prace artystyczne. Na tę tradycyjną akcję charytatywną przybyli przedstawiciele władz lokalnych, kościelnych, przedstawiciele firm, instytucji, mieszkańcy Tuchowa i okolic. Koncert w nastroju bożonarodzeniowym był wspaniałą ucztą duchową. Kolejny raz podkreślił, że człowiek ma w sobie tak wiele dobra i że potrafi się nim dzielić z drugim człowiekiem. Dziękujemy wszystkim darczyńcom: organizatorom, wykonawcom, sponsorom za obecność z nami, za wsparcie finansowe w kwocie 5.128,27 zł. Dzięki tej pomocy stowarzyszenie może nadal rozwijać działalność statutową dla dobra osób niepełnosprawnych.


Galeria zdjęć: Koncert kolęd dla Nadziei 2015

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.

Podaruj nam 1%