Loading...

Jasełka i spotkanie opłatkowe

Członkowie Stowarzyszenia „Nadzieja” uczestniczyli w koncelebrowanej Mszy św. pod przewodnictwem o. Tomasza Jarosza w sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej. Homilię wygłosił o. Kazimierz Pelczarski przybliżając wiernym znaczenie świadectwa wiary dawanej przez katolików np. przez udział w Orszaku Trzech Króli, jasełkach itp. Kaznodzieja nawiązywał do różnych wydarzeń z historii Polski, które rozwiązywane były pomyślnie w oparciu o wiarę w Boga. Po liturgii nasza wspólnota wzięła udział w jasełkach, jedni jako aktorzy, inni jako widzowie.

Jasełka bożonarodzeniowe przygotowali klerycy WSD redemptorystów wraz z wolontariuszami świeckimi, a udział w nich wzięły także osoby niepełnosprawne. Podopieczni mieli okazję pokazać swe umiejętności, co sprawiło im wiele radości. Dalsza część spotkania to spotkanie opłatkowe, które miało miejsce w sali pielgrzyma, gdzie złożyliśmy sobie nawzajem życzenia z okazji minionych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Zarząd stowarzyszenia dziękuje Państwu Ewie i Wacławowi Sikorskim za tradycyjne zaopatrzenie stołów w artykuły spożywcze, rodzicom osób niepełnosprawnych za domowe ciasta, wolontariuszom za wszelką pomoc, przybyłym Gościom za obecność z nami.

Niech Boże Dziecię błogosławi „ Nadziei”, Darczyńcom, Przyjaciołom w Nowym 2023 Roku.

Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie Jasełka bożonarodzeniowe Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.