Loading...

Bal noworoczny dla „ Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie

W dniu 27 stycznia 2024 roku podopieczni Stowarzyszenia „Nadzieja” wraz z rodzicami i wolontariuszami przybyli do Szkoły Podstawowej w Tuchowie na zaproszenie dyrekcji szkoły. Tradycyjne spotkanie noworoczne było dla uczestników miłym, oczekiwanym wydarzeniem. Pięknie ozdobione sale szkolne dodawały uroku i zachęcały do wesołej zabawy. Docenialiśmy trud gospodarzy tego miejsca włożony w przygotowanie integracyjnego spotkania, a przede wszystkim otwarte serca w stronę Tych, którzy zostali doświadczeni przez los. Podopieczni stowarzyszenia odwzajemniali swą radość spontanicznym uśmiechem, gestem. Uczniowie szkoły bardzo odpowiedzialnie podeszli do powierzonej im funkcji zapewnienia opieki i miłej atmosfery niepełnosprawnym uczestnikom. Zabawa przebiegała we wzajemnej życzliwości. Dominował aspekt pomocy, zrozumienia, szacunku i ważnego czynnika wychowawczego, pozytywnie kształtującego uczniów w kontekście tolerancji niepełnosprawności, tak ważnej w obecnym czasie. Rodzice osób niepełnosprawnych mieli możliwość odpoczynku, oderwania się od szarej rzeczywistości. Wspólny śpiew kolęd przy akompaniamencie muzycznym szkolnych pedagogów przedłużał miły nastrój bożonarodzeniowy. Atrakcji było dużo, zatroszczono się o smaczny poczęstunek i upominki dla dzieci. Dziękujemy Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Tuchowie Panu Józefowi Wzorkowi, Wicedyrektor Pani Alicji Płachno, Gronu Pedagogicznemu, Uczniom i Pracownikom szkoły za zaangażowanie i miłe przyjęcie „Nadziei”.

Bal Noworoczny w Tuchowie Bal Noworoczny w Tuchowie Bal Noworoczny w Tuchowie Bal Noworoczny w Tuchowie Bal Noworoczny w Tuchowie Bal Noworoczny w Tuchowie Bal Noworoczny w Tuchowie

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.