Loading...

Spotkanie noworoczne w Szkole Podstawowej w Tuchowie.

Stowarzyszenie „Nadzieja” przybyło na zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Tuchowie na tradycyjne spotkanie noworoczne. Radość była tym większa, że po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa znów mogliśmy wspólnie przebywać. Był to pierwszy dzień ferii, a mimo to tak wiele osób postanowiło, by swój czas ofiarować osobom niepełnosprawnym. Zabawę prowadził animator, był smaczny poczęstunek, była wielka radość. Dla rodziców był to wyjątkowy czas oderwania się od szarej rzeczywistości, wspólnego spotkania.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi mgr Józefowi Wzorkowi, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom i Uczniom Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Tuchowie za zorganizowanie tego miłego spotkania. Życzymy wszelkiej pomyślności w rozpoczętym 2023 roku. Uczniom szkoły życzymy sukcesów w nauce w doskonale wyposażonych gabinetach, klasach Szkoły Podstawowej, które mieliśmy okazję zwiedzić.

Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie Bal noworoczny dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Tuchowie

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.