Loading...

„Nadzieja” dziękuje

28 Maj 2022

„Nadzieja” dziękuje

W imieniu Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja” w Tuchowie składam serdeczne podziękowanie Darczyńcom XXVI Tuchowskiej Majówki dla Matki.

Tradycyjne wydarzenie mające miejsce w Domu Kultury w Tuchowie w dniu 28 maja br. zgromadziło osoby, które swym otwartym sercem wspomogły Stowarzyszenie„ Nadzieja” i Caritas.

Dzieci, młodzież i dorośli swym udziałem dali kolejny raz wyraz swej łączności z osobami potrzebującymi pomocy. Organizatorom – dyrekcji i pracownikom Domu Kultury, Pani Ewie Stanisławczyk i wykonawcom – szczególnie wychowankom tuchowskich przedszkoli z terapeutami i rodzicami serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Jesteśmy wdzięczni licznym sponsorom tego wydarzenia, którzy ofiarowali artykuły spożywcze, wiele wartościowych nagród i innych atrakcji. Serca były ogromne i dzięki nim Stowarzyszenie „ Nadzieja” mogło przybliżyć się do realizacji budowy Domu „ Nadziei”, potrzebnego budynku opiekuńczo – rehabilitacyjnego dla podopiecznych. Dom zostanie wybudowany systemem modułowym, co wpłynie korzystnie na koszty i czas budowy. Jeżeli fundusze pozwolą dom stanie już w tym roku.

Wyrażamy wdzięczność wszystkim Darczyńcom różnych akcji charytatywnych na ten ważny cel. Podopieczni stowarzyszenia oczekują miejsca częstych wspólnych spotkań, gdzie będą mogli uczyć się samodzielności, dzielić się radością, czuć się bezpiecznie, poprawiać kondycję przez rehabilitację. Dzięki odpowiednim pomieszczeniom budynek umożliwi dalsze funkcjonowanie stowarzyszenia. Dziękując za dotychczasową pomoc zwracamy się do Państwa o dalszą pomoc na ten ważny cel.

W imieniu organizatorów zapraszamy na następne wydarzenie jakim będzie XI Sanktuaryjny Festyn Rodzinny organizowany z inicjatywy Wspólnoty Krąg Rodzin przy Parafii p.w. NNMP w Tuchowie w dniu 12 czerwca br. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 12 – tej.

Z radością informujemy, że organizatorzy Festynu wraz z ojcem proboszczem parafii postanowili, by w tym roku dochód przeznaczyć na budowę Domu „Nadziei”.

Dziękujemy za każdy gest dobroci, który przybliża to zadanie. Darczyńców obejmujemy modlitwą u tronu Matki Bożej Tuchowskiej. W dniu 18 czerwca ( sobota ) o godz. 15 – tej zapraszamy Darczyńców, Sympatyków i Przyjaciół na działkę Stowarzyszenia „ Nadzieja” przy ul. Nadziei, by radować się wspólnym spotkaniem.

W imieniu Stowarzyszenia „ Nadzieja” – prezes Marian Gut

Archiwum

Możesz nas wesprzeć

Dziękujemy Państwu za różnorodną pomoc: modlitwę, pamięć, empatię, wsparcie finansowe bieżącej oraz przyszłościowej działalności stowarzyszenia.

Podaruj nam 1,5% podatku

Możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia „Nadzieja” przez wpłaty 1,5 % podatku dochodowego.

Przelew tradycyjny

  • Bank: PKO BP oddział Tuchów
  • Numer konta: 56 1020 4955 0000 7102 0055 5235
  • Adres: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
  • Tytuł: darowizna na cele statutowe fundacji

Prosimy o pomoc w budowie Domu „Nadziei”

  • Bank: BS w Bieczu
  • Numer konta: 66 8627 0001 2023 9004 0849 0001
  • Tytułem: Na budowę ośrodka

Weź udział w naszych zbiórkach

Organizujemy cykliczne zbiórki.