Pielgrzymka do Jodłowej 2015

Członkowie Stowarzyszenia ,,Nadzieja”, podopieczni DPJ z siostrami Józefitkami i Zespół ,,Pokolenia” udali się z przed tuchowskiego Sanktuarium w święto NMP Matki Kościoła na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Dzieciątka Jezus w Jodłowej.

Wyjazd do teatru 28-02-2015

Podopieczni Stowarzyszenia Nadzieja wraz z opiekunami wyjechali do tarnowskiego teatru na sztukę pt.Gdzie jest babcia?.

Bal karnawałowy w Siedliskach 2015

Podopieczni Stowarzyszenia Nadzieja przybyli wraz z rodzicami na zaproszenie dyrekcji Zespołu Szkół w Siedliskach na tradycyjny bal karnawałowy.

Koncert dla Nadziei 2015

Tradycyjnie w sali koncertowej Domu Kultury w Tuchowie odbywał się koncert charytatywny wspierający Stowarzyszenie Nadzieja.

Mikołajki 2014

Spotkanie okolicznościowe z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Podopieczni Stowarzyszenia Nadzieja , ich rodzice, wolontariusze, przyjaciele spotkali się w radosnej świątecznej atmosferze w klasztornej sali pielgrzyma, by połamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.

Spotkanie

Spotkanie integracyjne Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych NADZIEJA w Tuchowie, które odbyło się w czerwcu 2014 roku.

Figurka Dzieciątka Jezus w Tuchowie

Figurka Dzieciątka Jezus w Tuchowie

Do Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej przybyli podopieczni Stowarzyszenia ,,Nadzieja” z rodzicami. Grupa przybyła z figurką Dzieciątka Jezus.

Spotkanie 15-02-2015

Spotkaliśmy się na wspólnotowej Mszy św. w Sanktuarium, a następnie w grupach. Podopieczni pozostali pod opieką wolontariuszy, którzy przygotowali dla nich zajęcia, a rodzice odbyli Walne Zebranie dotyczące sprawozdania finansowego za 2014 rok i ważnych spraw bieżących.

Bal Noworoczny 2015

Tradycyjny bal był wielką radością dla podopiecznych Stowarzyszenia Nadzieja, którym zapewniono wiele atrakcji i niespodzianek. Rodzice także mieli chwile odpoczynku, oderwania się od codzienności.

Spotkanie 2015-01-11

Pierwsze spotkanie w nowym roku. Członkowie Nadziei uczestniczyli w Mszy św. Podczas homilii o. proboszcz podsumowując kolędę, dzielił się z parafianami sprawami omawianymi w czasie wizyty duszpasterskiej, proponując nowe rozwiązania ułatwiające życie w parafii.

Sarbinowo Morskie

Podopieczni Stowarzyszenia Nadzieja z rodzicami przebywali na turnusie rehabilitacyjnym w Sarbinowie Morskim. Był to wyjątkowy czas dla 53 osobowej grupy, która miała okazję do rehabilitacji, wypoczynku, refleksji, modlitwy.


chwilowka