Bal noworoczny w Szkole Podstawowej w Siedliskach

12 stycznia 2019 roku Stowarzyszenie „ Nadzieja” z Tuchowa przybyło na zaproszenie Dyrekcji do Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach Tuchowskich. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. w intencji stowarzyszenia i darczyńców sprawowaną przez proboszcza Parafii Chrystusa Króla w Siedliskach. Ksiądz Proboszcz skierował do uczestników homilię, w której podkreślał jak wielką miłością darzy nas Bóg przyjmując postać Dzieciątka, które przychodzi niosąc pokój , miłość i nadzieję, które przychodzi także przez oddane serca wielu osób, do tych, którzy potrzebują pomocy. Liturgię ubogacali wokalno – muzycznie uczniowie i absolwenci szkoły.

Na miłe tradycyjne już spotkanie przybyli goście reprezentujący władze samorządowe i kościelne. Dla osób niepełnosprawnych i ich rodziców przygotowano smaczny poczęstunek. Podopieczni stowarzyszenia „ Nadzieja” wesoło bawili się tańcząc z paniami w regionalnych strojach krakowskich ze Stowarzyszenia „ Nasze Siedlisko”, z nauczycielami i uczniami szkoły, z klerykami WSD Redemptorystów z Tuchowa i rodzicami. Radością dla osób niepełnosprawnych było przybycie jeszcze raz Św. Mikołaja z prezentami.

W radosne spotkanie włączyło się szerokie grono Darczyńców, któremu składamy serdeczne podziękowanie na ręce Pani Dyrektor mgr Lucyny Jamki.

Z okazji Nowego Roku życzymy Organizatorom i Darczyńcom wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym, rodzinnym i społecznym. Uczniom życzymy dalszych osiągnięć w nauce. Jesteśmy wdzięczni za każdy gest dobroci.

W imieniu Stowarzyszenia „ Nadzieja” – prezes Marian Gut

W Tuchowie


chwilowka