Bal Karnawałowy dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Siedliskach

Bal Karnawałowy dla „Nadziei” w Szkole Podstawowej w Siedliskach

W dniu 3 lutego br. Stowarzyszenie „ Nadzieja” przybyło do Siedlisk na zaproszenie p. dyr. Lucyny Jamka, grona pedagogicznego i uczniów Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Tradycyjny Bal Karnawałowy odbywał się w sali gimnastycznej pięknie udekorowanej w gwiazdki i serca. W okazjonalnym spotkaniu udział wzięli księża parafii Chrystusa Króla w Siedliskach i przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Tuchowie. Dla uczestników została odprawiona Msza św. przez księdza katechetę z Siedlisk, który skierował do przybyłych osób okolicznościowe kazanie o cierpieniu. Nie brakło słów otuchy i dobrych pokrzepiających rad. Muzyczną oprawę liturgii zapewniali uczniowie szkoły.

Po Mszy św. osoby niepełnosprawne wesoło bawiły się na balu z uczniami szkoły i nauczycielami przy muzyce członków Grupy „ Moje Siedlisko”. Panie w krakowskich strojach tańczyły z dziećmi. Niespodziankę sprawił św. Mikołaj z prezentami. Smakował przygotowany poczęstunek.

Stowarzyszenie „ Nadzieja” dziękuje dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom i uczniom szkoły z rodzicami, wszystkim darczyńcom za chwile radości, za otwarte serce na potrzeby osób niepełnosprawnych, za przekazaną „ cegiełkę” na budowę ośrodka dla „Nadziei”.

prezes Stowarzyszenia „ Nadzieja” - Marian Gut

W Tuchowie