Spotkanie integracyjne Stowarzyszenia „Nadzieja” w „Dolinie Białej”

Spotkanie integracyjne Stowarzyszenia „Nadzieja” w „Dolinie Białej”

Osoby niepełnosprawne wraz z rodzicami przybyli w sobotnie popołudnie do malowniczo położonego Ośrodka Rekreacji „ Dolina Białej” w Tuchowie. Państwo Sajdakowie – właściciele ośrodka miło przyjęli naszą grupę, przygotowując wiele atrakcji.

Uczestnicy mieli okazję zobaczyć piękne konie, które pozwoliły się głaskać, dzieci mogły zwiedzić okazałą stajnię z boksami dla koni. Radością była przejażdżka bryczką. Wyposażony w sprzęty plac zabaw zachęcał do zajęć w plenerze, do rehabilitacji na świeżym powietrzu. Pani instruktor przygotowała dla podopiecznych wiele interesujących zajęć. Smakowała kiełbasa, karkówka i szaszłyki z grilla. Spotkanie integracyjne było okazją do wyjścia z domu, dało możliwość radowania się sobą nawzajem. Grupa została zaproszona, także na drugi dzień, gdyż radosne spotkanie przerwała burza. Uczestnicząca grupa w drugiej części spotkania w pięknym już słonecznym dniu miała okazję do miłego pobytu na terenie ośrodka.

Składamy serdeczne podziękowanie Urzędowi Miejskiemu w Tuchowie za pomoc finansową w realizacji zadania. Dziękujemy Właścicielom ośrodka za miłe przyjęcie.

W imieniu Stowarzyszenia „ Nadzieja” – prezes Marian Gut

W Tuchowie


chwilowka