Spotkanie integracyjne

Na działce stowarzyszenia miało miejsce spotkanie integracyjne z udziałem ,, Nadziei” i Sympatyków – Gości. Przy polowym ołtarzu Mszę św. w intencji przybyłych osób sprawował superior Klasztoru OO. Redemptorystów o. Ryszard Bożek i o. Karol Barnaś.

W kazaniu okolicznościowym ojciec Ryszard Bożek zwracał uwagę na uzdrawiającą moc Jezusa, na sprawy dotyczące osób niepełnosprawnych. Liturgię uświetniał Zespół ,, Pokolenia” pod kierunkiem pani Ewy Stanisławczyk. Z okazji jubileuszy kapłaństwa przybyłym ojcom złożyliśmy życzenia, okazując wdzięczność za lata posługi kapłańskiej. Ubogaceni duchowo radowaliśmy się dalszymi wspólnie spędzanymi chwilami. Na spotkanie przybyli goście: ojciec proboszcz, siostry zakonne, przedstawiciele wspólnot parafialnych, szkół, firm. Biesiada trwała do późnego wieczora. Było ognisko, poczęstunek, wspólne rozmowy, tańce na łące, chętni grali w piłkę.

Dziękujemy przybyłym osobom za obecność z nami. Dziękujemy Państwu Sajdakom za kiełbasę na ognisko, Właścicielom Domu Handlowego ,, Trójka” za artykuły spożywcze, panu Stanisławowi Piechowi za podarowanie lodów, wszystkim Osobom, które swym gestem pomocy umożliwiły to miłe spotkanie.

Galeria zdjęć

W Tuchowie


chwilowka